Od 10 lat właściciel spółki wdrażającej i usprawniającej systemy zarządzania biznesem i instytucjami publicznymi. Doświadczenie biznesowe zbierał podczas ponad 20 lat pracy w branży IT, związanej z wprowadzaniem na rynek oraz implementacją systemów biznesowych klasy ERP, głównie dla firm sektora produkcyjnego i usługowego. Zarządzał kilkudziesięcioosobowymi zespołami sprzedażowymi i wdrożeniowymi. Ma bardzo duże doświadczenie w działaniach sprzedażowych i pozyskiwaniu partnerów biznesowych. Jest autorem i właścicielem innowacyjnej aplikacji mobilnej „Mobill” z obszaru „smart city”, funkcjonującej w zakresie wsparcia komunikacji zbiorowej we Wrocławiu. Panelista i ekspert na wielu konferencjach z obszaru innowacyjności, mobilności i „smart city”.

Prowadzi działalność prospołeczną wspierającą rozwój biznesu: jest członkiem Rady Biznesu Wyższej Szkoły Handlowej oraz Członkiem Rady Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.

W zespole odpowiedzialny jest za budowanie relacji z otoczeniem biznesowym, komercjalizację projektów, budowę kanałów sprzedaży.

mobile: +48 600 411 540

mail: mariusz.gasek@newsolar.pl